Od mužov sa vyžaduje, aby boli lovci, aby to boli právne oni, kto v nadväzovaní kontaktov prevezme všetku iniciatívu. Keď žena niečo preženie, tak jej celkom postačí sedieť a krásne sa usmievať. Chlap sa musí snažiť.. Pokiaľ muži hľadajú rady alebo nejaký návod ako zbaliť ženu, skúste im podsunúť náš článok, aby si ho pozorne preštudovali. Môže sa im zísť!

Nie každý je obdarený schopnosťami improvizovať za každých okolností a nie každý vie byť dlhodobo šarmantný a vtipný. Občas sa tak nadviazanie kontaktov dostáva do kŕčovitosti. Pritom nie je dôvod sa zbytočne nervovať a potiť. Ženy bývajú omnoho príjemnejšie, ako sa na prvý pohľad zdajú a rozhodne to nie je tak, že keď sa už za niektorou odhodlajú prísť, musia zdolávať nedobytné hradby. Sme samičky a chceme byť lovené!

Byť originálny!

Poznáte dievča či ženu, ktorá by nebola aspoň desaťkrát pozvaná na večeru? Ani my nie. Nuda! Anita radí mužom: ,,Keď budete s ňou, vezmite ju niekam, kde ešte nebola. Robte s ňou niečo, čo ešte nerobila. Buďte originálni. Čo tak ju vziať na piknik? Alebo ísť do parku a zahrať si frisbee. A čo tak nejaká útulná tematická kaviarnička, kde si môžete rozprávať fascinujúce historky tohto miesta? Alebo ju vezmite na najvyššie miesto v meste a spoločne sa kochajte výhľadom.“ Dôležité je, aby sme nadobudli dojem, že je s chlapom zábava a hlavne, že nebudeme sedieť doma pri telke.

Prevezmite iniciatívu

Ženy milujú mužov, ktorí majú záložný plán. Nič proti ženskému intelektu a fantázii, ale muži by mohli nechať naše nadpriemerné mozgy nechať občas odpočívať s tým, že za nás urobia všetky rozhodnutia. ,,Povedzte jej presne, kedy ju vyzdvihnete, kam pôjdete aj to, čo si ma vziať na seba. Hneď ako komkoľvek prídete oznámte jej, čo budete robiť. Prezraďte jej, kde a ako to budete robiť! Nechajte ju tak trochu v pozadí a ukážte jej, že práve vy ste ten rozhodný muž, ktorého ona potrebuje! A nezabudnite jej ukázať, kde je vaša spálňa. Rozhodne ju nenechávajte sa vyzliecť samú. Ste predsa gentleman!“

2

Staňte sa gavalierom

Možno je to trochu staromódne, ale čo spravíte. Nech sa tvárime akokoľvek drsne, prejavy gavalierstva v hĺbke duše zbožňujeme. Žiadny dobre vychovaný chlap nimi určite nič nepokazí. Najdôležitejší pocit, ktorý môžeme mať je, že sme v dobrých rukách. Podržať dvere a pomôcť pri usádzaní sa sú základy. Určite sa oplatí nás držať okolo pása, cítime sa tak bezpečnejšie!

Zostaňte „cool“

Toto slovo sa dnes zneužíva v akomkoľvek kontexte. Pri nadväzovaní vzťahov je ale veľmi dôležité. Buďte jednoducho v pohode a nenechajte sa ničím vyviesť z miery. Zabudla vám zavolať? No a čo?! Ani sa o tom nezmieňujte a tvárte sa, že ste mali príliš veľa práce, aby ste to vôbec zaregistrovali. Ona si pravdepodobne vydedukuje, že ste mali príliš veľa práce s inou ženou, a to je pre vás plus! Či si myslíte, že to takto funguje iba naopak, kedy sa neozývame my, ženy?

Záhadný muž

Veľa mužov robí jednu veľkú chybu. Hneď pri prvom rande vyrozpráva celý svoj život. Aj vy máte rada tých, ktorí si zachovávajú určitú záhadnosť? Nepotrebujeme, aby nám hovorili všetko, na to máme kamarátky. Môžu naznačovať, ponechať v tajnosti veci, ktoré ktoré ostatní považujú za zaujímavé. Nemusíte sa báť, že by sa nebolo o čom rozprávať. Narážky a ľahký flirt je pri prvých stretnutiach viackrát trefnejší, ako životná spoveď.

Majte svoj vlastný život

,,Chcete byť úspešný v lovení žien? Zásadná vlastnosť je vzbudzovať dojem, že máte vlastný a veľmi úspešný život, v ktorom ženu vlastne ani nepotrebujete.“ Pre ženu je jednoduché získať niekoho, kto ju potrebuje, ale pokiaľ získame dojem ľahkej ľahostajnosti, urobíme všetko, aby sme boli súčasťou ich života. Muž si jednoducho musí nájsť veci, ktoré má rád, pretože práve tie mu pomôžu vytvoriť jeho vlastnú identitu. Môžu to byť napríklad športy či obchodné záležitosti. Spraviť z nich priority, s ktorými budeme musieť súperiť, pretože každá chce byť vždy na prvom mieste, však dámy?

Nebuďte dotieravý

To posledné, čo žena v začiatkoch vzťahu očakáva je to, že jej niekto bude desaťkrát denne volať a keď nebude zdvíhať, tak jej budete písať smsky typu: „Prečo mi nedvíhaš telefón?“ ,,Áno, minulú noc ste mohli prežiť super chvíle, dala vám číslo, ale to vás ešte neoprávňuje k tomu, aby ste sa k nej choval ako ku snúbenici. Keď to spravíte, bude to ako by ste mali na čele vytetované „som zúfalec“.“

Určite vám hovoríme z duše ak povieme, že každá z vás potrebuje, aby mohla občas prevziať iniciatívu a prešla na ďalšiu úroveň. Muž zbalil, teraz je rad na nás. Možno nebudete chcieť… Ale to je život. Každopádne si ho budete viac vážiť, keď na vás nebudete tlačiť.

Chyťte sa príležitosti

Je predsa poriadny chlap a má svoje potreby. Vy nebuďte extra nedostupná a ak on nebude príliš hanblivý a keď nájde vhodný okamih, nechajte ho chopiť sa ho a napríklad vás môže prvý pobozkať. Rozhodne nenechajte takéto okamihy uniknúť. Žena tak nadobudne dojem, že je mužovi ľahostajná, prípadne si ho prestane vážiť nakoľko vidí, že má strach. Ale keď urobí prvý krok chlap, bude si pripadať sexy a atraktívna. Môžete sa napríklad mierne brániť, ale to je len fraška – chcete to urobiť zaujímavejšie. Že? Takýto krok nám o ňom povie veľa. Pokiaľ to vyjde, budete ho mať za silného a sebavedomého muža. A verte nám, presne takého hľadáme!

Foto: Facebook