Americký sitcom Step by Step, v preklade Krok za krokom, patril svojho času k najobľúbenejším televíznym programom na našich obrazovkách. Členkou bláznivej rodiny, ktorá bavila všetky generácie, bola aj herečka Christine Lakin stvárňujúca rebelku Al. Viete, ako vyzerá v súčasnosti?

Keďže sa seriál Krok za krokom natáčal dlhých sedem rokov (1991 – 1998), mali sme možnosť sledovať, ako jeho postavy rastú. Úžasný prerod zaznemenala aj Al, dcéra Franka Lamberta, ktorá sa pred očami divákov menila z malej rebelky na očarujúcu slečnu. Avšak po tom, ako padla posledná klapka, sme toho o herečke Christine Lakin veľa nepočuli.

Christine má v súčasnosti už 39 rokov a ako jedna z mála dám svetového šoubiznisu sa môže pýšiť šťastnou a usporiadanou rodinou. Po jej boku stojí manžel, taktiež herec Brandon Breault, s ktorým sa od roku 2016 tešia dcérke Georgie James, pričom v septembri k nej pribudol braček Baylor B. Breault.

Brunetka vyzerá po dvoch pôrodoch fantastasticky a navyše na rozdiel od svojich kolegýň zastáva prirodzenú krásu so všetkým, čo k tomu patrí. Zo sem tam nejakej vrásky či kilečka si tak ťažkú hlavu nerobí, Chris by preto mohla byť inšpiráciou pre mnohé ženy trápiace sa svojim nedokonalým zovňajškom.

Christine Lakin

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Wikipedia | Foto: Instagram/yolakin, likesharetweet.com