Prostoreká, výrazná a temperamentná. To je Silvia Kucherenko, ktorá si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Vďaka svojmu podrezanému jazyku sa stala výraznou osobnosťou slovenského šoubiznisu a názor si povie vždy na plné ústa.

Len nedávno sa blonďavá modelka dostala do ostrého konfliktu s playmate Zuzanou Strausz Plačkovou. Dôvodom bol nový diel relácie s názvom Svet podľa Kucherenko, v ktorom si Silvia otvorene uťahovala z „nemenovanej“ celebrity. Hviezda z Hotela Paradise sa ale v jej vyjadreniach okamžite našla, a tak jej na sociálnej sieti venovala stručný a jasný odkaz. Viac informácií nájdete >>>TU<<<.

Tentokrát si posvietila na zlatokopky

Pod ostrú mušku Silvie Kucherenko a jej dobrej priateľky Inge Zapletalovej sa tentokrát dostali všetky slovenské zlatokopky. „Čo je na tom byť zlatokopka? Podľa mňa to je v pohode, to je zamestnanie ako každé iné,“ vyjadrila svoj názor kontroverzná blondínka.

Myslíte si, že do tejto kategórie žien spadá aj samotná Silvia? To sa mýlite! A ona vám okamžite vysvetlí prečo. „Ja ukazujem zadok, prsia, ale ja nikoho nehľadám,“ bránila svoju česť, „Ja by som nemohla si nájsť niekoho cez Instagram, to je také plytké. Ja som si nikdy žiadneho chlapa nehľadala, stále oni hľadali mňa.

Neskôr dokonca poskytla detailný návod, ako sa prezentujú všetky úspešné zlatokopky. „Musí mať minimálne Diorku, vojde do baru, nikoho nevidí, zakopne, lebo nepozerá na nikoho,“ komentovala pri predvádzaní „luxusnej chôdze“. Celý záznam si môžete pozrieť >>>TU<<<.

Foto: Instagram l Zdroj: Cas.sk