Mária Bartalos sa pomaly ale isto pripravuje na svoju veľkú životnú rolu matky, kvôli ktorej sa čo chvíľa vytratí aj z obľúbeného seriálu Oteckovia, kde hrá postavu učiteľky Lindy. Na mamičkovské povinnosti však Mary rozhodne nebude sama, okrem manžely Adriána či maminy jej určite rady pomôžu aj jej sestry.

Koncom apríla uplynulého roku sa z Márie Havranovej stala Mária Bartalos. Krásna herečka sa totiž po pár mesačnom vzťahu nečakane vydala za fešného tanečníka Adriána, ktorému už o pár mesiacov privedie na svet ich prvé spoločné dieťatko. Hviezda seriálu Oteckovia tak odložila kariéru bokom a rozhodla sa venovať rodine.

Mary Bartalos

Tomu, že je pre Mary rodina na prvom mieste, sa nemožno čudovať. Sama má totiž za sebou skvelé zázemie, pričom okrem rodičov sa zrejme pod jej výchovou podpísali aj tri staršie sestry – Zuzka, Janka a Veronika. Mimochodom, od najstaršej Zuzky ju delí 15 rokov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Keďže každá z dievčat už vychováva aj svoje ratolesti, určite sa na ne benjamínek Mary môže ohľadom mamičkovských rád vždy obrátiť. A hoci vraj nemajú veľa možností na spoločné stretnutia, no keď sa tak stane, vždy si tieto chvíle užívajú. To, ako vyzerajú sestry populárnej slovenskej herečky, si môžete pozrieť na priloženej fotografii. Tak čo, podobajú sa baby? :)

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/maria.bartalos