Prominentný párik Beyoncé a Jay-Z, ktorý zatiaľ majú jednu dcérku Blue Ivy, momentálne očakávajú dvojičky, ktoré by im mali podľa slov bývalého manažéra speváčky zachrániť vzťah. Dokonalý pár, ktorý navonok pôsobí ako harmonický, vraj skrýva mnohé problémy. 

Beyoncé si vždy svoje súkromie úzkostlivo strážila, no za posledné roky je vidieť zmenu. Svojím fanúšikom ukazuje nielen svoju drahú polovičku, ale aj spoločnú dcérku Blue Ivy. Vo videoklipoch ikonickej speváčky vidieť zábery zo svadby, tehotenstva, sociálne siete zapĺňa fotografiami z osobného života či dovoleniek. Prečo čokoládová speváčka zmenila svoje zásady? Vraj za to môže jej vzťah s raperom Jay-Z, ktorý je známy svojou prelietavosťou. Práve vernosť sa stala problémom v manželstve, ktoré sa Beyoncé snaží zachrániť ďalším dieťaťom.

Informácie o nie tak dokonalom manželstve, aké vidíme my, zverejnil bývalý manažér speváčky Brian Kenny Moore, ktorý sa vyjadril pre zahraničný portál  RadarOnline.com. „Modlím sa, aby tie detičky posilnili ich vzťah. Nič viac si pre nich neželám, len aby boli šťastní a jedného dňa z nich boli skvelí starí rodičia,“ prezradil Moore. Okrem toho sa vyjadril, že speváčku veľmi dobre pozná a vie, že je múdra a vždy vie, ako všetko napraviť a postarať sa, aby jej deťom ani fanúšikom nič nechýbalo.

„Robí to isté, čo jej mama. Do toho manželstva sa zaryla pazúrmi a zahryzla zubami. Nenechá sa len tak poraziť,“ hovorí Moore. Podľa neho jeho bývalá zamestnávateľka žije život svojej matky, ktorá tiež túžila po záchrane pokazeného manželstva, jej to však nevyšlo a otec veľkej hviezdy ich opustil a našiel si mladšiu priateľku. „Podľa toho, čo viem z ich minulosti, Tina a Matthew tvrdo bojovali, aby spolu zostali a obdivujem ich za to. Ale veci sa im vymkli z rúk. Stále spolu bojovali, aj keď sa ľúbili,“ vyjadruje sa na margo vzťahu speváčkiných rodičov jej bývalý manažér.

Pri odovzdávaní cien Grammy, kde Jay-z svoju polovičku podporoval počas vystúpenia s tehotenským bruškom

Čo myslíte, je Jay-Z naozaj takým neverníkom, že by si zničil vzťah s takouto ženskou?

Foto: Instagram, wall.alphacoders.com | Zdroj: Radaronline.com