Už od apríla tohto roku sa v médiách často rozoberá vzťah pôvabnej speváčky Moniky Bagárovej a MMA zápasníka Makhmuda Muradova. Žiaľ, chýri o konci romantickej rozprávky neutíchli ani po početných vyjadreniach sledovaného páriku a jeho okolia. Teraz sa rozhodla prehovoriť nezainteresovaná osoba.

Mladá rodinka nedávno zapustila korene na okraji Prahy, pričom obľúbená interpretka len pred krátkym časom prizvukovala, že sa do nového hniezdočka lásky presťahovali všetci traja. Množstvo ľudí však v romantickú idylku medzi Monikou a Machom i tak stále neverí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zaľúbená dvojka sa počas víkendu spoločne ukázala na verejnosti, o čom dala konečne vedieť aj fanúšikom na sociálnych sieťach. Nanešťastie, práve slabá aktivita na Instagrame má byť dôvodom, prečo konšpirátori nadobúdajú pocit, že atraktívni rodičia už viac netvoria pár. 

Pre český portál Extra.cz prehovorila pozorná susedka, ktorá taktiež potvrdila, že je medzi hviezdičkami všetko v poriadku. ,,Oni sú fakt v pohode! Teraz som ich tam zase videla spolu vonku sa cukrovali, držali sa za ruky a dávali si pusu. Takto sa rozchádzajúci pár nechová,“ prezradila neznáma dáma, ktorá snáď nadobro uhasila všetky dohady o rozchode zamilovaných hrdličiek.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika