Súčasťou 14. série reality šou Farma je tento rok aj vzdelaná Eva Schwardy, ktorú si fanúšikovia kvízových relácií môžu pamätať aj z vedomostnej súťaže Duel. Práve moderátor televízie RTVS Gregor Mareš teraz prezradil, aká bola inteligentná Košičanka v zákulisí. 

49-ročná biologička si so svojím vysokým IQ hľadá cestu k ostatným súťažiacim na statku veľmi ťažko. Ako bolo vyššie spomenuté, Eva si v minulosti zmerala sily aj so šampiónmi relácie Duel, kde sa jej dokonca podarilo zvíťaziť. Aký mala vedkyňa vzťah so súpermi v kvízovej šou?

,,Evka bola veľmi príjemná nielen k súťažiacim, ale aj ku mne a k ostatným členom štábu,“ nechal sa počuť pre Plus Jeden Deň známy moderátor Gregor Mareš, ktorý taktiež prezradil, čím na neho farmárka zapôsobila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Pre mňa bol u nej veľmi zlomovým momentom, ktorý jednoznačne vypovedal o jej charaktere ten, keď pri poslednej odpovedi mohla vysokým vkladom získať nemalú finančnú čiastku pre seba, ale neurobila to a vložila toľko, aby celkovo síce vyhrala, ale dopriala finančnú výhru aj súperovi. Je veľmi inteligentná a citlivá na nespravodlivosť,“ dodal k Evičke Gregor.

Zdroj: pluska.sk | Foto: RTVS, markiza.sk, Instagram/farma.markiza