Muži sa radi pochvália svojimi polovičkami, nie však takým istým spôsobom, ako to máme vo zvyku my, ženy. Oni o nás nerozoberajú všetky superlatívy na Facebooku alebo počas pracovnej doby. Chlapom ide skôr o ten- pre nich skvelý pocit, keď všetci vidia, že jeho polovička je proste úžasná a netreba k tomu zbytočne veľa slov. Mužská predstava dokonalej ženy a jej vlastností sa veľakrát výrazne odlišuje od tej našej. Aká teda je? [sociallocker]

Samé posúďte, či chcú od nás muži skutočne tak veľa alebo ,,byť dokonalou“ je pre vás vlastne úplne prirodzené. Aké vlastnosti by vám teda nemali chýbať?

Inteligentná

Sú situácie, ktoré nastanú veľmi nečakane a veľakrát reagujeme prehnane. Žiadny chlap nechce mať pri sebe partnerku, ktorá rieši bežné problémy formou hysterických scén, bohužiaľ, sú medzi nami aj také. Niet nad ten pocit, keď mužov z trápnej situácie zachránime vhodnou poznámkou alebo sa pri rozhovore s jeho šéfom nebojíme pustiť do diskusie o politike či o súčasnom stave zdravotníctva. Všeobecný rozhľad by žene rozhodne nemal chýbať a mala by presne vedieť, kedy má rozprávať a kedy ostať radšej ticho.

Vhodne upravená

Menej je niekedy viac a to platí aj v tomto prípade. Muži veľmi nemajú radi prehnané líčenia, ktoré zbytočne pútajú pozornosť ostatných ľudí. A pritom sa nám naša hodinová úprava neuveriteľne páči, možno by sme dostali aj uznanie od vizážistky, ale muži toto fakt nemusia. Upravené vlasy, jemný mejkap a pekne upravené oči naše drahé polovičky isto ocenia. Priťažlivé oblečenie, ktoré nemusí byť vôbec značkové či štýlové nohavice s tričkom úplne postačia, aby sme vyčarili na tvári krásny úsmev. Keď nás aj nečakane prekvapí a pozve na pizzu, nepôjdeme predsa vo vyťahanom tričku a so strapatými vlasmi. Často stačí len krátka úprava pred zrkadlom a z Popolušky sa razom stane princezná.

Vždy verná

Každý si vernosť predstavuje inak. Mužom vadí, keď si píšeme správy s bývalým priateľom či občas zájdeme na kávu s celkom atraktívnym chlapom. Žena, ktorej skutočne záleží na mužovi a ich spoločnom vzťahu, by nemala strácať čas chatovaním s inými chlapmi alebo provokovať v spoločnosti nevhodnými rečami. Na toto je mužské pohlavie skutočne veľmi citlivé.

Nesnaží sa muža zmeniť

Dokonalá žena vie, že snaha meniť povahu muža je zbytočná a tak ho radšej nepresviedčajme, aby svoje záujmy a koníčky vynechával. To by nemalo žiadny význam. Mať pochopenie pre toho druhého a rešpektovať jeho vlastnosti je pozitívum v každom vzťahu a skutočne to eliminuje aj hádky.

Môže sa na ňu spoľahnúť

Telefonát, že za niekoľko minút príde domov aj s neočakávanou návštevou, nás dokáže niekedy dostať do poriadneho šoku. Muži však ocenia tie ženy, ktoré vedia rýchlo schovať všetok prípadný neporiadok v byte, a dokonca pripraviť rýchle jednohubky. V chladničke, samozrejme, nesmie chýbať nejaké to pivečko – ideálny nápoj po chutnom jedle. Ženám, na ktoré sa môžete spoľahnúť, netreba pripomínať, kedy má jeho matka narodeniny a čo všetko treba nachystať, keď sa ide na dovolenku.

Nevšedná v posteli

Ktorého muža by nepotešilo, keby jeho partnerka oživila milovanie netradičným prvkom? Dámy, ktoré rady držia iniciatívu vo svojich rukách, často okorenia milovanie krátkym striptízom alebo hrou na nedostupnú. Len dokonalá žena sa nehanbí prejaviť, ako ju jej partner vzrušuje a ako je spokojná s jeho výkonom.

Vie muža oceniť

Nadávať na muža nie je umenie, to dokáže ozaj každá z nás, hlavne, keď sa zdrží v krčme dlhšie ako plánoval. Radosť z partnerky muži prejavia vtedy, keď dokáže oceniť, čo všetko pre vás robí. Mužské ego veľmi pohladká pochvala od ženy, či už za skvelý výkon v posteli, romantickú večeru alebo že s vami bez hundrania absolvoval niekoľkohodinové nákupy. [/sociallocker]