Ach, jaj, sú to už roky, čo vody slovenskej popmusic miešala detská hviezdička Michaela Pašteková. Napriek tomu, že svoju v tom čase mega úspešnú kariéru ukončila v tínedžerskom veku, jej hity si budeme pamätať dodnes. Jeden z nich nám v šou Tvoja tvár znie povedome predviedla Mary Bartalos!

Po náročnom Eminemovi, ktorý Mary Bartalos až tak nevyšiel podľa jej predstáv, keďže zabudla text, čakala v ďalšom kole šou Tvoja tvár znie povedome na hviezdu Oteckov jednoduchšia premena. Kráska sa mala na pódiu predstaviť ako zverenkyňa Petra Nagya Miška Pašteková.

Michaela Pašteková

Namiesto Paštekovej Batthyány

Pôvodný plán TV Markíza bol, aby sa vedľa Mary objavila samotná detská hviezdička. Avšak podľa slov televízie, Michaela na jej správy nereagovala, s čím sa vraj počas histórie šou ešte nestretla. Napokon po boku 24-ročnej herečky vystúpil jej kolega z brandže Peter Batthyány, ktorý si zahral i vo videoklipe k Miškinej skladbe So mnou nikdy nezostárneš. A práve tento hit odznel aj v podaní Mary Bartalos.

Mary Bartalos

Ako jedna k jednej

Z na prvý pohľad možno jednoduchého čísla sa vykľula excelentná šou, ktorá do bratislavskej Incheby priniesla neskutočné množstvo pozitívnej energie. Stačilo sa pozrieť na tváre prítomných – na každej žiaril úprimný úsmev, a to vrátane porotcov. Mary bola čistou Miškinou kópiou, ktorá to spolu s deťmi a Peťom poriadne roztočili!

Tvoja Tvar znie povedome

 

Zdroj: Markíza.sk/Streamable, Čas.sk | Foto: YouTube, Instagram/tvoja_tvar_znie_povedome