Predstavte si situáciu. Idete po meste, stojíte v obchode alebo si jednoducho sedíte na lavičke v parku a osloví vás mladý muž. Ako by ste zareagovali?

Kým mnoho žien by sa zdvihlo a odišlo už len z princípu, nájdu sa aj také, ktoré by sa s ním možno okrajovo a zo slušnosti porozprávalo. Nepochybujeme, že takmer každá z vás vystupuje pred sebou i svojimi známymi ako nedobytná žena s rozumom, no ako by ste zareagovali, keby k vám muž pristupoval milo a nie ako prasa či nafúkanec? V nižšie uvedenom videu skúsil mladý chlapík osloviť pár žien príjemným vystupovaním a jeho cieľom bolo zbaliť babu do jednej minúty, bozkávať sa s ňou a dostať telefónne číslo!

Týmto, nazvime to ,,výskumom“ chcel dokázať, že ženské blokovanie sa voči mužom, ktoré vraj máme automaticky v sebe vytvárame veľakrát naschvál a nejde o prirodzený prístup. Nedobytnosť, ignoráciu a hru na mačku a myš dokázal tento chlap vyvrátiť obyčajným sebavedomím, istotou, príjemným vystupovaním, očným kontaktom a letmými dotykmi. A čo vy, nechali by ste sa len tak zbaliť? 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ARoyzIvWzTg

Video: Youtube