Rodinný seriál Oteckovia sa na Slovensku teší veľkej popularite, za čo môžu zamotané príbehy štyroch hlavných hrdinov. V susednej Českej republike sa však rozhodli, že prinesú na svoje obrazovky o niečo pikantnejšiu verziu. Medzi tatkami sa tak objavia aj dvaja partneri. Pozrite, kto sa zhostí úlohy gayov!

Napriek tomu, že sme kedysi tvorili jeden štát, Česi boli pred nami vždy a vo všetkom o pár krokov vpred. „Pepíci“ sú taktiež benevolentnejší i voči komunite LGBT, ku ktorej prechovávajú omnoho väčší rešpekt než Slováci. Aj preto si TV Prima môže dovoliť priniesť na obrazovky mužský pár vychovávajúci dieťa. V našej krajine by ju za to ľudia asi zožrali.

Od septembra prikvitne do programu TV Prima nový seriál Tátové na tahu, ktorý má byť českou verziou úspešného australského titulu House Husbands. Rovnako ako pri slovenských Oteckoch, aj pri tých českých zohrajú hlavnú úlohu štyria sympaťáci so svojimi rodinami. Smiech bude striedať plač a starosti radosti, pričom nebudú chýbať svadby, narodenia detí, rozvody, kariérne pády i súkromné tragédie.

Tátové na tahu

Čo je ale pre všetkých najšokujúcejšie, je obsadenie mužskej partnerskej dvojice, ktorá spolu bude vychovávať dieťa. Vedľa hercov Štěpána Benoniho s Evou Josefíkovou, Karla Dobrého s Aňou Geislerovou, Sašu Rašilova s Janou Strykovou sa tak postaví mužský pár v zložení Petr Vaněk a pre Slovákov veľmi dobre známy Jakub Prachař. Sledovať osudy českých oteckov tak bude naozaj veľmi zaujímavé.

Štěpán Benoni a Eva Josefíková

Tátové na tahuKarel Dobrý a Aňa Geislerová

Tátové na tahu

Saša Rašilov a Jana Stryková

Tátové na tahu

Petr Vaněk a Jakub Prachař

Tátové na tahu

Zdroj: strategie.hnonline.sk | Foto: Instagram