Nie je človeka na Zemi, ktorý by nepoznal americký klan Kardashian/Jenner. Ich rodinná šou je na výslní už dlhých desať rokov a za tú dobu si nejeden človek pomyslel, že o každom jednom členovi vie už azda všetko. Opak je však pravdou a aj táto slávna rodina má svoje veľké tajomstvá, ktoré sa snaží ututlať pred verejnosťou. 

Vďaka ich reality šou, ktorá ich vyniesla na samé výslnie, môže každý jeden človek nakuknúť do ich neobyčajného života. Celej verejnosti bez problémov ukazujú svoje súkromie a pred kamerami sa potýkajú s rôznymi životnými situáciami, ktoré by si obyčajný smrteľník nechal len pre seba a svojich najbližších. Rodina Kardashian/Jenner je ale iná a vďaka tomu má mnoho ľudí pocit, že o nich vie azda skutočne všetko. Opak je však pravdou a aj tento populárny klan má svojich temných kostlivcov, ktorých chcú nechať navždy ukrytých v skriniach. Čo sa snažili pred verejnosťou ututlať, no príliš sa im to nepodarilo?

  1. Luxusný dom v ich reality šou, ktorý je označený, že patrí rodine Jenner, nie je ich skutočný. Na natáčanie exteriéru zvolili falošnú vilu z toho dôvodu, aby si zachovali svoje ako-také súkromie.
  2. Počas natáčania sú aj v ich rodine zachytené rôzne dobré i zlé situácie, no aj napriek tomu svojim fanúšikom dávajú pocítiť, že na konci každého dňa sú tu vždy pre seba. Je tu však jedna osoba, ktorá je opačného názoru a vraj má na to aj pádne svedectvá.
  3. Kris Jenner dokonca dostala priestor, aby sa mohla predviesť vo vlastnej talk show. Čo čert nechcel, už po mesiaci bola zrušená. Podľa tvorcov jej vraj táto rola nesadla.
  4. V ich šou sa Kim už neraz rozplakala a jej výrazy sa stali predmetom mnohých zábavných obrázkov. Na verejnosť sa však dostali informácie, že jej slzy vraj nie sú vždy pravé a sem-tam si vypomáha špeciálnou pomôckou, ktorá je využívaná vo filmovej brandži.
  5. Meno ich slávnej rodiny sa vraj skloňuje aj s rôznymi úplatkami.
  6. Druhý manžel Kim Kardashian, Kris Humphries, bol v ich šou vykresľovaný ako nerešpektujúci darebák, a tak sa nik nečudoval, keď ich manželstvo po veľmi krátkej dobe krachlo. Nakoniec však vyplávalo na povrch, že práve zo strany televíznej hviezdy išlo o falošnú pretvárku a Kris v tom bol nevinne.
  7. Aj samotná Kim sa chcela ukázať v dobrom svetle, keď chcela finančne pomôcť obetiam z Filipín. Na aukcii rozpredala svoje kúsky zo šatníka a konečná suma mala putovať tým, ktorí to naozaj potrebovali. Skutočnosť však bola taká, že obetiam bolo venovaných len 10 % z vyzbieraných peňazí.
  8. Jediný syn Kris Jenner sa zahľadel do extravagantnej modelky, s ktorou prežíval naozaj búrlivé obdobie. Ich turbulentný vzťah bol poznačený skorými zásnubami, narodením spoločného potomka, no aj častými hádkami. Aj napriek tomu sa jeho najbližší snažili verejnosť presvedčiť, že jeho polovičku prijali. Keď sa však definitívne rozišli, vysvitlo, že Blac nikdy nemali v láske.
  9. Prekvapujúcou informáciou je aj to, že rôzne veľké či životné udalosti, ktoré sa odohrávajú priamo pred kamerami, sú vraj sem-tam nafingované a vedia o nich dopredu.
  10. Nejedna rodina sa teší, keď sa ich kruhy rozšíria o ďalšieho člena, no keď sa dozvedeli, že Robova snúbenica je tehotná, vôbec nadšení neboli. Nakoniec však Robovu dcéru Dream prijali a ľúbia ju rovnako ako ostatné detičky.

Zdroj | Video: YouTube | Foto: Instagram, giphy.com