Viktoria Niang, ktorej nepovie nikto inak ako Aicha, sa vďaka svojmu exotickému vzhľadu na priazeň mužov určite nikdy nesťažovala. Po účinkovaní v šou Love Island sa záujem o jej priazeň musel zniekoľkonásobiť, ten pravý ale stále neprichádzal. Vysnívané šťastie našla až po boku tohto fešáka!

Reality šou Love Island Aicha síce opustila ako slobodná, no zviditeľnila sa natoľko, že o niečo neskôr dostala od TV Markíza ponuku účinkovať v programe Let’s Dance. Po vypadnutí sa kráska vrátila do starých koľají a venovala sa modelingu a influencingu, v čom sa jej darí naozaj výborne.

Posledných pár mesiacov už ale Viktoria delí čas medzi prácu a priateľa, o ktorom až doteraz hovoriť nechcela a skrývala ho pod rúškom tajomstva. Dôvod je možno ten, že čakala, kým sa utrasie situácia. Jej novou láskou je totiž bývalý partner modelky Yasminy Taty, s ktorou má trojročné dvojičky. Dvojica sa rozišla v tichosti a koniec vzťahu potvrdila len vo februári tohto roku, i keď od seba mala byť dlhšie.

Erik má na se*y kočky s africkými koreňmi očividne slabosť. S Aichou to však myslí viac než vážne, keďže aktuálne si zaľúbenci neužívajú dovolenku v Dubaji sami, ale aj s rozkošnými drobcami Ryanom a Khloé.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/viktorianiang,yasmine_taty