Hovorí sa, že každý človek má na svete svoje dvojča. Krásna slovenská herečka Kristína Svarinská by pri jeho hľadaní nemusela ísť ani ďaleko, jej dvojníčka totiž býva rovnako ako ona v Bratislave. Volá sa Zuzka a vyzerá, ako by Kristínke z oka vypadla, alebo Kristínka jej? 🙂

Povedzme si na rovinu – ako jedna z najočarúcejších a zároveň najsympatickejších žien v slovenskom šoubiznise menom Kristína Svarinská by chcela vyzerať nejedna z nás. Zuzke z Bratislavy tak budete možno aj trošku závidieť. Je totiž na vlas rovnaká ako herečka, ktorá ešte donedávna hviezdila v seriáli Sestričky.

Kristina Svarinska
Kristina Svarinská v seriáli Sestričky

Ako by ich jedna mater mala 🙂

Hoci by ste to pri pohľade na Kristínkinu dvojníčku vôbec nepovedali, Zuzka má 32 rokov a je mamičkou dvoch roztomilých synčekov, pričom aktuálne si užíva materskú dovolenku. To, že sa podobá na známu herečku, si doposiaľ všimlo už množstvo ľudí, niektorí si ju s ňou dokonca pomýlili. Ako nám prezradila samotná Zuzka, stávalo sa jej to najmä vtedy, keď išla vyvolávať fotky. Potom im však vysvetlila, že Svarinská nie je.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

O tom, že má život celebrity svoje výhody, sa presvedčila na vlastnej koži aj dvojníčka jednej z nich. „V kaviarni mi ponúkli, že mi postrážia deti, lebo som známa herečka a nech si dám kávu. A tak… aj mužovi hovorili, či chodí so Svarinskou,“ so smiechom priznala krásna mamička. Nuž musíme povedať, že keby nemali dievčatá odlišnú farbu očí, sú naozaj takmer ako jedna!

Kristínkina dvojníčka Zuzka

Kristina Svarinska Kristina Svarinska Kristina Svarinska Kristina Svarinska Kristina Svarinska Kristina Svarinska Kristina Svarinska Kristina Svarinska

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/ZM, Facebook/Televízia MArkíza