Česká modelka Agáta Hanychová má za sebou mimoriadne krušné obdobie, spôsobené búrlivým rozpadom manželstva s populárnym moderátorom Jakubom Prachařom. Napriek tomu, že počas rozvodového konania padli v médiách rôzne obvinenia, obaja zúčastnení majú evidentne najťažšie chvíle za sebou. Dvojnásobná mamina sa dokonca odhodlala na dosť výraznú zmenu imidžu!

Hovorí sa, že sa ženy po rozchode s partnerom častokrát uchyľujú k rôznym experimentálnym premenám zovňajšku, akoby tým chceli za ukončenou etapou udeliť definitívnu bodku. K rovnakému záveru zrejme dospela i česká kráska, ktorá napriek neľahkému osudu vo vzťahoch rozdáva jeden úsmev za druhým.

agata hanychova dcera mia

Hanychovú spája s Prachařom už len ich spoločná dcérka Mia, ktorá sa črtami tváre i plavými vláskami jasne podala na slávneho ocina. Jej mamina si ale podobu s milovanou ratolesťou značne zvýšila, keď náhle vymenila tmavé háro za svetlé. Agáta sa totiž začala už začiatkom jesene objavovať s blond hrivou, pričom teraz si účes spestrila ešte viac.

35-ročná príležitostná herečka sa najnovšie pochválila novým zostrihom s postupne skrátenou ofinou, k čomu pripojila predĺženie aj zahustenie vlasov. Exmanželku porotcu šou Česko Slovensko má talent nový štýl viditeľne rozžiaril a omladil, jej aktuálne fotky sa preto stretávajú s množstvom pozitívnych ohlasov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

agata hanychova

Zdroj: Instagram/Agatahanychova | Foto: Instagram/Agatahanychova, Jakub_prachar