Markizácky moderátor Tomáš Drahoš si poriadne zavaril. Po prevalení násilníckeho správania voči dnes už bývalej partnerke Ráchel Karnižovej sa rozhodol odísť na liečenie, avšak po návrate domov ho čaká veľmi nemilé prekvapenie!

Mladá influencerka Ráchel Karnižová šokovala verejnosť otvoreným obvinením farmárskej hviezdy z hrubého domáceho násilia. Moderátor relácie Farma Extra Tomy Kotty ju mal pod vplyvom omamných látok dvakrát brutálne napadnúť, čo napokon vyústilo do krvavej bitky.

rachel karnizova tomy kotty

Škandalózny incident nielenže ukončil spolužitie populárnej instagramovej dvojice, ale taktiež otvoril pomyselnú Pandorinu skrinku. Ľudia sa totiž o týranie mladej ženy začali hromadne zaujímať a sebavedomého markizáka vôbec nešetria.

Kottyho čaká ťažký návrat do reality

Na instagramovom profile Tomáša Drahoša sa denne objavujú desiatky nevraživých odkazov a vyhrážok od ľudí, ktorí predtým moderátora s obľubou sledovali. ,,Kámo, teraz si ma sklamal na plnej čiare, si iba ďalšie úbohé ho*no,“ znie jeden z komentárov, aký by sa ešte dal zaradiť k tým miernejším. ,,Týpek, oddnes sa budeš musieť premávať po kanáloch,“ upozornil ho ďalší fanúšik.

Nielen tvrdý postoj verejnosti, ale i predstaviteľov televízie Markíza tak jasne naznačuje, že skvele rozbehnutá kariéra usmievavého exfarmára je v troskách. „Televízia Markíza odsudzuje akékoľvek formy násilného správania. Takéto správanie u kohokoľvek považujeme za prekážku spolupráce,“ vyjadrili sa zástupcovia modro-žltej stanice na portáli Markiza.sk.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

tomy kotty instagram

Zdroj: Instagram/Tomykotty, Markiza.sk| Foto: Instagram/Tomykotty, Rachellkka, YouTube