Pomaly, ale isto tu máme Vianoce a vy ešte neviete, čo dáte svojmu mužovi? Ponožky a spodné prádlo sú už klišé, kupovať veci, ktoré potrebuje je taktiež dosť neoriginálne, ale čo takto vianočný darček, z ktorého ostane naozaj šokovaný?

Šokujúcim darčekom nemáme na mysli hriešne drahé hodinky či elektroniku, ktorá ho iste posadí na zadok, teda najmä svojou cenou. Skúste siahnuť po darčekoch sršiacich adrenalínom a vzrušením.

Niečo pre slabšie povahy

Chceli by ste ho obdarovať niečím netradičným, ale nie je príliš veľký fanúšik adrenalínu? Škola šmyku by mohla byť tým pravým orechovým. Okrem toho, že si užije netradičný darček a zažije trochu napätia, získa aj praktické skúsenosti v zvládaní rizikových situácii pri šoférovaní. On si užije trošku adrenalínu a vy budete spokojná, že je vyškolený na bezpečnú jazdu.

Je váš chlap vášnivým fanúšikom akčných filmov a vždy si chcel vyskúšať aké je to držať v ruke zbraň? Streľba na strelnici by mohla byť pre neho správna voľba. V prípade, že zbraň v ruke nikdy nedržal, ani to nie je problém. Strieľať ho naučí skúsený inštruktor a vy sa tak nemusíte obávať, že sa vám domov vráti deravý ako sitko na špagety.

Niečo pre dobrodruha

V prípade, že máte doma dobrodruha milujúceho prírodu, vyšlite ho do našich krásnych hôr. A čo tak rovno na Lomničák? Áno aj výstupom na Lomnický štít môžete obdarovať vašu polovičku. Nemusíte sa obávať, že sa vám niekde stratí a vy ho už neuvidíte. Súčasťou výstupu je aj horský vodca. Pozor však, aby ste neprecenili jeho sily. Tento darček je vhodnejší skôr pre pánov s dobrou kondičkou. Takže počas Vianoc menej koláčikov a viac posteľnej gymnastiky.

Už pôjde do tuhého

Bungee jumping a zoskok padákom už pozná každý, ale čo takto let stíhačkou? Nie, nie je to len americký sen. Let stíhačkou typu L-29 Delfín je možný aj u nás. Stíhačka dosahuje rýchlosť 680 km/hodinu vo vodorovnom lete a 860 km/hodinu v strmhlavom. Pozor však, tento darček je vhodný naozaj pre adrenalínových nadšencov, nechcete predsa aby znenávidel Vianoce.

Adrenalín trochu inak

Niekomu stačí erotické prádielko alebo nejaké tie hračky na spestrenie intímnych chvíľ, ale čo takto darovať svojej polovičke striptíz od profesionálky? Už aj u nás funguje kopec agentúr, ktoré takéto služby ponúkajú. Ak by ste sa báli, že sa táto zábavka môže zvrtnúť tak, ako ste nechceli, nebojte sa. Všetko, čo považujete za neprístupné, sa dá z ,,vystúpenia“ odstrániť, treba sa len poriadne dohodnúť.

Autor: Dada