Odovzdávanie hudobných cien Grammy patrí medzi najsledovanejšie podujatia sveta a inak tomu nebolo ani tento rok. Počas večera, ktorý moderoval obľúbený James Corden, vyhrala cenu za najlepší album excelentná speváčka Adele, ktorá pri svojej ďakovnej reči všetkých odrovnala!

Britská speváčka Adele sa priznala, že svoju výhru nečakala, želala ju totiž krásnej kolegyni Beyoncé, za ktorú dokonca hlasovala! Okrem Grammy za najlepší album roka 2016 vyhrala aj ďalšie štyri ceny, a to za najlepšiu nahrávku roka, popový album, singel roka a popovú sólovú skladbu. Aj keď sa Adele stala najúspešnejšou umelkyňou roku 2016, o svoju výhru za najlepší album sa prekvapujúco doslova podelila s tehotnou Beyonce. Svoju cenu totiž zlomila pri slovách: ,,Kedy by mala vyhrať cenu za najlepší album ak nie teraz?“ Počas ďakovnej reči rozplakala sympatická Angličanka čokoládovú krásku vyjadrením, že najlepší album mala v uplynulom roku práve ona, a to Lemonade.

Americká speváčka si domov odniesla dve ceny Grammy a predviedla sa so svojím tehotenským bruškom. „Nemôžem akceptovať túto cenu, album Lemonade bol veľkolepý, úžasne premyslený, krásny a dych berúci. Spôsob, akým mňa a mojich priateľov tvoja hudba donútila cítiť, spôsob, akým si prinútila cítiť mojich čiernych priateľov, je tak posilňujúci! Milujem ťa! Vždy som ťa milovala a vždy budem!“ vyjadrila sa na margo ,,Queen B“. Americkú speváčku dojal tento príhovor k slzám a k Adele posielala po celý čas svojimi perami vzdušné slová vďaky. Juj, dievčatá, obe ste úžasné! 🙂

Z outfitov, ktoré predviedli celebrity na Grammy 2017, vám padne sánka!

Beyoncé s krásnym tehotenským bruškom

Foto: Instagram, Twitter, GettyImages | Video: YouTube