Iba pred pár dňami celý svet obletela správa, že mimoriadne obľúbená speváčka Adele je kvôli poškodeným hlasivkám nútená zrušiť dva posledné koncerty svojho aktuálneho turné. Svetová hviezda ho mienila zakončiť práve vo svojom rodnom Londýne, a tak sa v dôsledku zdravotných problémov nedokázala ubrániť emóciám.

 

Posledné tour

Speváčka Adele, ktorú milujú milióny fanúšikov po celom svete, sa so zlomeným srdcom prihovorila všetkým fanúšikom, pre ktorých mala spievať na dvoch koncertoch v Londýne. Prostredníctvom otvoreného listu, ktorý zverejnila na svojom Twitteri, sa im všetkým ospravedlnila a vysvetlila svoju súčasnú situáciu. Ako sa zdá, Adele neberie varovania lekárov na ľahkú váhu a nakoľko sa mieni naplno venovať svojmu synovi, je dosť možné, že Angličanka už žiadne turné nepodnikne.

Adele

Bolestné od fanúšikov

Aj keď bol koncert pre sklamaných fanúšikov Adele zrušený, tí sa svojho idolu nevzdali a pripravili jej to najkrajšie ,,bolestné“. Na podporu speváckej divy sa v sobotu zhromaždili na štadióne Wembley v Londýne a pre speváčku zaspievali svoje najobľúbenejšie skladby. Ich videá doslova zaplavili sociálne siete a Adele tak vyjadrili svoju nekonečnú podporu, silu a súcit.

 

 

View this post on Instagram

Hello❤️❤️#singforadele #weloveyouadele

A post shared by Katja (@chillwingnala) on

 

 

Zdroj: eonline.com | Foto/Video: Instagram, Twitter