Špekulácie ohľadom svadby 28-ročnej speváckej divy s jej dlhoročným partnerom sa konečne potvrdili. Adele na svojom koncerte v Austrálii oznámila fanúšikom, že je z nej už vydatá žena. Gratulujeme! 

V januári tohto roka začali médiá špekulovať o svadbe britskej speváčky s jej partnerom Simonom Koneckim. Najprv bola videná s prsteňom, neskôr mu na odovzdávaní Grammy poďakovala a nazvala ho manželom, a tentokrát konečne potvrdila, že je z nej šťastne vydatá ženská!

Na koncerte v Austrálii, pritom ako predstavovala pieseň „Someone Like You“, spomínala na chvíle, kedy túto skladbu pustila rodine a priateľom poprvýkrát. „V ich očiach som videla, že im tá pieseň pripomína niečo, niekoho, a to presne som chcela. Snažila som sa spomenúť, aké to bolo na začiatku vzťahu, ktorý ma inšpiroval pri písaní tejto piesne,“ prezradila speváčka.

„Aj napriek tomu, aký zlý môže byť rozchod, ako sa môžete cítiť hrozne a chaoticky, je pocit, keď sa prvýkrát zamilujete ten najlepší na svete. A ja som na tomto pocite závislá,“ priznala sa Adele. „Samozrejme, teraz ten pocit už nezažijem, pretože som vydatá. Ja už som našla svojho ďalšieho človeka,“ oznámila šťastne fanúšikom.

Adele a Konecki sa poprvýkrát stretli v roku 2011, dnes už spolu vychovávajú ich 4-ročného syna Angela. Svadba vraj prebehla v súkromí ich domu s najbližšou rodinou a priateľmi.

https://www.youtube.com/watch?v=d-e8s-GSlHE

Foto/Video: Twitter, YouTube