Jedna z najobľúbenejších tvárí televíznych obrazoviek včera oslávila narodeniny. Adela Vinczeová prezradila, ako a s kým tento výnimočný deň strávila. Možno sa budete diviť, no moderátorská hviezda žiadne veľkolepé oslavy  nevystrojila.

Hoci na obrazovkách pôsobí vždy veľmi zábavne a temperamentne, v súkromí je zrejme o čoci zdržanlivejšia. Populárna plavovláska si totiž v deň svojich 38. narodenín nepripravila nijaké prehnané ceremónie a dokonca ani oslavu. „Urobím si deň pre seba a Viktor moderuje podvečerné správy,“ prezradila pre Čas.sk Vinczeová.

adela vinczeova tv

Namiesto pozývania hostí a pečenia narodeninovej torty sa tak zabávačka s manželom Viktorom vybrali zatrénovať si do fitness centra. Odtiaľ si to blondínka namierila na pedikúru a ku kaderníčke, kde sa nechala vyparádiť zrejme pre drahú polovičku. Vo večerných hodinách si už spolu s Viktorom užívali spoločne strávené chvíle v pohodlí domova. Nuž, Adelka ku šťastiu nepotrebuje ovácie a množstvo gratulantov, svoj sviatok si dokázala vychutnať aj bez toho. Dodatočne prajeme všetko najlepšie!

adela viktor vinczeovci

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram