Odvtedy, ako sa Adela Vinczeová objavila v prvej sérii SuperStar, čo bolo v roku 2004, sa s moderátorkou spája približne rovnaký imidž. Ten sa však stálica televíznych obrazoviek na nejakú chvíľu rozhodla hodiť za hlavu!

Adelu Vinczeovú odjakživa poznáma ako dlhovlasú blondínku, ktorá so svojím imidžom v súkromí veľmi neexperimentuje. Čo sa však týka práce, tu je moderátorská jednotka schopná podstúpiť akúkoľvek premenu.

Adela v Chart Show
Adela v Chart Show

V comobeckovom vydaní zábavnej šou 2 na 1 sa Adela prevtelila do úplne inej ženy. Upravenú a uhladenú dámu tak vymenila zanedbaná pani, pričom spoločnosť jej robili parťáci Dano Dangl a dokonca aj manžel Viktor. Zábery vtipnej trojice si môžete pozrieť — TU —

Adela v šou 2 na 1 s hosťom Marekom Hamšíkom

V najnovšej časti spomínaného programu sa opäť môžeme tešiť na Adelinu radikálnu premenu. Keďže spolu s Danom budú svojimi úlohami grilovať hudobnúu legendu Mekyho Žbirku, multitalentovaná žena činu zo seba vyčarovala jeho kamarátku a kedysi aj hereckú a spevácku partnerku Mariku Gombitovú, s ktorou si spolu zahrali v kultovom filmovom muzikáli Neberte nám princeznú. Tvorcovia relácie sa tak snažia divákov pritiahnuť k televíznym obrazovkám takouto vtipnou upútavkou!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: YouTube, Facebook/Marika Gombitová- Naša srdcovka, ChartShow TV Markíza