Uplynulú sobotu TV Markíza otvorila fanúšikom dvere dokorán, aby mohli nahliadnuť do zákulisia svojich obľúbených programov a stretnúť sa s rôznymi osobnosťami slovenského šoubiznisu. Medzi pozvanými celebritami nechýbala ani Adela Vinczeová, ktorá výberom outfitu poriadne prekvapila.

V sobotu sa v Záhorskej Bystrici už po 22-krát zišli takmer všetky tváre TV Markíza, aby sa ukázali na Dni otvorených dverí. Pozrieť sa na nich prišlo viac ako 20 tisíc fanúšikov, ktorí sa mohli s celebritami odfotiť či prehodiť pár slov.

Adela bodovala

Kým Dara Rolins schytala za vizáž na DOD od fanúšikov kritiku, Adela Vinczeová bola iný prípad. Obľúbená moderátorka totiž vyzerala doslova ako krásna tínedžerka. K mladistvému looku si dopomohla nielen ležérnym oblečením a teniskami, ale aj účesom. Navyše, keď sa usmiala, doslova žiarila. Strojček Adel rozhodne prospel a bolo by hriech, keby si svoje rovné zúbky nechala len pre seba.

Adela Vinczeová

Doladila sa k Viktorovi

37-ročná blondínka sa doladila k svojmu o desať rokov mladšiemu manželovi, ktorý taktiež pôsobil veľmi trendovo. Viktor zemitý outfit navyše dokonale osviežil žltými šňúrkami. Nuž musíme povedať, že medzi moderátormi žiadny vekový rozdiel nevidno – na DOD im to spolu ladilo naozaj perfektne!

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram