Slávna slovenská moderátorka Adela Vinczeová, za slobodna Banášová, si spoločne s manželom Viktorom priniesli koncom minulého roku do domácnosti malého chlapčeka. Keďže ešte stále prebieha osvojovací proces, hovoriť o ňom veľa nemôžu. Aká bola blondínkina prvotná reakcia, keď sa dozvedela, že bude mamou?

Manželia Vinczeovci sa dlhodobo pokúšali počať dieťa prirodzenou cestou, avšak nepodarilo sa. Príčinou boli Viktorove spermie, ktorých kvalita a počet sa blížia k hranici neplodnosti. Dvojica sa problémom netajila a ani tým, že sa namiesto umelého oplodnenia rozhodla skúsiť adopciu.

„Ten náš pocit z toho bol taký, veď je dosť detí v tejto krajine, ktoré rodičia, vlastní biologickí, odmietnu a nemajú kde žiť, nemajú tú rodinu a tú lásku. Tak nám to prišlo logické, že skôr treba, teda odtiaľ čerpať zdroje v úvodzovkách,“ prezradila otvorene Adela v podcaste Break the Rules s Nikou Vujisič.

Rozhodnutie dať dieťaťu spoločný domov muselo byť obojstranné, inak by do toho Vinczeovci nešli. Taktiež si museli ujasniť, či majú všetko potrebné na to, aby sa stali vhodnými rodičmi. Nakoniec sa zhodli na tom, že sú pripravené. A že kto už iný, keď nie my dvaja, ktorí máme aj zabezpečenie, aj sme zdraví, si myslím, a máme aj nejaké zázemie, kto iný by mal ísť do nejakého projektu adopcie,“ pokračovala Vinczeová.

Dlho očakávaný telefonát o nájdení vhodného dieťaťa prijala moderátorka s chladnou hlavou. Ja som sa toho telefonátu aj trochu bála, ale potom ma vlastne veľmi príjemne prekvapilo také nejaké moje vnútro, moja vnútorná reakcia, keď zavolali, a ja som zareagovala, že jéééj, sranda, tak sa poďme pozrieť,“ vysvetlila moderátorka.

Po vzájomnom stretnutí bolo jasné, že všetko, čo malo, zapadlo na miesto a manželia Vinczeovci prejavili o chlapčeka záujem. Domov si ho však vziať ešte nemohli. Bolo potrebné uistiť sa, že sympatie sú na každej strane. Potom chodíš na také stretnutia, ďalšie pod dozorom kvázi a potom chodíš na ďalšie a ďalšie a potom si, áno, môžeš to dieťa vziať domov, ale je to stále ako keby v skúšobnej dobe, lebo ono nie je tvoje ešte,“ dodala mamička.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Youtube/BreakTheRules | Foto: Instagram/viktorvincze