Adela Vinczeová jednoznačne patrí medzi najúspešnejšie moderátorky v slovenskom šoubiznise, dokonca by sme ju mohli označiť za najlepšiu vo svojom obore. Aj z tohto dôvodu je jej pracovný aj súkromný život komentovaný zo všetkých strán. Média nedávno upriamili pozornosť na jej manžela Viktora, ktorý zverejňuje na sociálnej sieti aj fotky zo súkromia. No prečo sa ostrieľaná blondínka tak bráni virtuálnemu svetu?

Človek by čakal, že keď sa Adela pohybuje vo svete televízie a rádia dlhé roky, svoju osobnosť sa bude snažiť prezentovať aj na rôznych typoch sociálnych sietí. No nikdy sa tak nestalo. Dôvodom je možno aj fakt, že si všimla druhú stranu mince. ,,Pravda sa stáva veličinou merateľnou počtom lajkov, hrubo povedané podľa hesla – jedzme hnoj, toľko múch sa predsa nemôže mýliť,“ v úvode priznala moderátorka.

Profesionálka pohybujúca sa v šoubiznise si plne uvedomuje nástrahy virtuálneho života. ,,Keď občas totiž študijne pozriem na Instagram niekoho iného, mám pocit, že po zavesenom poste čaká na obdiv, pochvalu. Komentáre sa predbiehajú v chválach a dotyčný stredobod pozornosti vďaka uzavretej bubline uverí tomu, že je úžasný,“ uviedla vo svojom blogu sčítaná žena.

Vinczeová sa obáva, že sa človek dostane do určitej bubliny, kde na striedačku veríme ,,lajkom“, vďaka čomu sme šťastní, a na druhý deň veríme ,,hejtom“. Aj z tohto dôvodu uprednostňuje radšej názory skutočných ľudí, ktorí jej povedia svoje myšlienky do očí. ,,Bez sociálnych sietí by sme prišli o množstvo vtipov. Avšak správu, že sme každý človek s hodnotou tam nenájdeme,“ dodala na záver Adela.

Zdroj: komentare.hnonline.sk | Foto: Facebook