Adela Vinczeová je vydatá už takmer tri mesiace a život v zväzku jej zjavne učaril. S jej manželom, moderátorom televíznych novín, si rozumejú nielen intelektuálne, ale aj emocionálne. Viktor sa stal osobou, o ktorú sa môže kedykoľvek oprieť. A práve v momentoch, keď média po svadbe zaujíma len jedna jediná vec, je on mužom, ktorý sa do toho snaží vniesť trošku nadhľadu.

Zamilovaná dvojica musela hneď po sobáši čeliť otázkam, ktoré sa týkali založenia rodiny. V tom horšom prípade sa špekulovalo, že dôvodom svadby je Adeline utajované tehotenstvo. To sa, samozrejme, nepotvrdilo. Je však verejne známe, že téma bábätka je pre moderátorku nesmierne intímna a citlivá vec. V minulosti potratila, čo ju rozhodne zarmútilo.

Vinczeová sa rozhodla napísať krátky blog, ktorý nazvala ,,Nemiestne otázky“. Rozumným spôsobom chcela dať najavo bulváru, že prekračujú hranice etiky a kladenie tej istej otázky stále dookola je rozhodne nevhodné. ,,Jedna rešpektovaná česká psychologička s výraznou dávkou nadhľadu povedala, že za túto otázku by sa malo strieľať. Za ktorú? „A kedy bude bábätko?“ Inými slovami sa vlastne pýtame – súložíte? A súložíte dosť? K tomu sa viažu skvelé doplnkové otázky pre tých, čo by chceli druhé dieťa a nedarí sa: „Čo ste už zabudli, ako sa to robí?“ Konkrétne túto „žartovnú“ otázku dostala dáma po troch potratoch a rukách dopichaných od fraxiparínu na zriedenie krvi, aby sa to snáď už konečne podarilo,“ otvorene napísala Adela.

Jedna z najlepších slovenských moderátoriek chcela upozorniť, že dieťa nemôžeme považovať za doplnkovú výbavu k autu, bytu či kabelke. Novinárom aj z tohto dôvodu odporučila, aby sa nabudúce radšej spýtali na počasie. ,,Dieťa príde, kedy má, a nie je v našej moci niečo organizovať,“ na záver dodala zrelá žena s jasným názorom.

Zdroj: komentare.hnonline.sk | Foto: Facebook, Twitter