Adela Vinczeová (38) a Viktor Vincze (28) tvoria manželský pár približne rok a pol. Od ich súkromnej svadby, ktorá sa odohrávala v júni 2017, neubehol až tak dlhý čas, avšak známa moderátorka už stihla načrtnúť tému rozvod. A to rovno pred televíznymi kamerami!

Moderátorka Adela Vinczeová hosťovala v najnovšej časti relácie s názvom Chart Show opäť množstvo známych tvárí. Jednou z nich bol aj jeden z najúspešnejších slovenských raperov Majk Spirit, ktorý svojím vyznaním vyvolal nečakanú konverzáciu.

Stalo sa tak po tom, čo Spirit prekvapivo zmenil text piesne, a tak pred všetkými divákmi vyznal prítomnej blondínke lásku. Adela nedokázala skryť svoje zaskočenie, avšak na danú situáciu zareagovala pohotovo a (ako vždy) s poriadnou dávkou humoru.

Vinczeová sa z verejného vyznania snažila spočiatku vykĺznuť tým, že žiadanému raperovi pripomenula svoju obrúčku na prste, ktorá sa jej vraj jednoducho nedá dať dole len tak. Majk ale nestratil svoju nádej a moderátorke ihneď pripomenul, že všetko nie je nikdy stopercentné, a tak by to mala ešte prehodnotiť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na túto odpoveď neodbitného umelca zareagovala Adela tak, ako by zrejme nikto na natáčaní nečakal. Známa kráska totiž priznala, že ak by jej zarepoval ešte zopárkrát, je dosť možné, že by otázku rozvodu začala skutočne zvažovať. Uf, tak tieto slová zrejme Viktora veľmi nepotešili…

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook, Instagram/TV Markíza