Jedným z najsledovanejších a najkrajších párov nášho šoubiznisu sú určite aj Adela a Viktor Vinczeovci, ktorých vzťah nabral hneď po zoznámení turbulentný spád. Odvtedy sa už toho o dvojici popísalo viac než dosť, viete ale ako sa Adela a Viktor zoznámili?

Srší z nich láska, pohoda a vzájomná harmónia. Napriek tomu, že mnohí romániku medzi Adelou a o 10 rokov mladším Viktorom neverili, dvojica tomu nepripisovala žiadny význam a išla si svojou cestou, ktorú po 10-tich mesiacoch vzťahu spečatila svadbou.

Adela Vinczeova

Láska na prvý pohľad to nebola

Všetci fanúšikovia Vinczeovcov vedia, že iskra medzi nimi preletela na svadbe Adelinho dlhoročného kamaráta Mateja Sajfa Cifru s Veronikou Ostrihoňovou. Moderátori sa však už v tej chvíli poznali z programu Chart Show, ktorý blondínka, vtedy slečna Banášová, moderovala. ,,Prvýkrát sme sa stretli v roku 2015 a nakrúcali sme nejakú hromadnú dokrútku pre Chart show,“ uviedol Viktor pre HN magazín, na čo ale Adela šokovala reakciou, že ona si tento moment nepamätá.

Nejaký redaktor

,,Vôbec ma to neprekvapuje, vyzerala si, že ani neeviduješ, kto tam je. Iba si to chcela rýchlo natočiť a ísť preč,“ chytil sa manželkiných slov Viktor. Druhýkrát sa zaľúbenci stretli priamo v Chart show, v ktorej mal byť mladík, v tom čase ešte redaktor, hosťom. ,,Nechápala som, prečo má prísť nejaký redaktor spravodajstva,“ s humorom poznamenala Adela. Nakoniec ale dodala, že ju fešák príjemne prekvapil, pretože hovoril k veci a bol vtipný. Ďalší vývoj lovestory medzi Adelou a Viktorom už poznáte – stretli sa na spomínanej svadbe Sajfu a Veroniky, kde sa zrodila veľká láska.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: HN Magazín | Foto: Instagram/katkakincelovaphotography, viktorvincze, ds.foto