Nie sú len hereckými partnermi, ale aj dobrými priateľmi. Reč je o Dwaynovi Johnsonovi, ktorého zrejme lepšie poznáte pod prezývkou The Rock a Zacovi Efronovi, ktorý už dávno nie je ten uhladený holobriadok z muzikálu High School Musical. Okrem nich sa do formy dostáva aj slovenská star Adela, ktorá si kvôli filmu nechala urobiť silikóny!

To, že kultový seriál Baywatch ožije na filmovom plátne, už asi viete. Známe je aj to, kto si oblečenie legendárne červené plavky, no tvorcovia si nechali najväčšiu hviezdu nakrúcania v zálohe. Popredné svetové tlačové agentúry dnes potvrdili, že Zac s Dwaynom sa o svoje telá starajú aj počas natáčania, najmä kvôli umelkyni zo Slovenska, Adele B.! Dokonca sa starší a skúsenejší The Rock ujal mladého Zaca, ktorého denne mučí v posilňovni.

8

Chlapci okrem toho spolu súťažia aj na pľaci, napríklad v zdvíhaní ťažkej pneumatiky či v rúčkovaní po železnej konštrukcii. Nie nadarmo sa hovorí, lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, preto sa radšej pozrite a pokochajte budúcimi hviezdami Pobrežnej hliadky. 🙂

7

The Rock však prezradil, že s kolegom – záchranárom, ktorého stvárni Zac, nebude mať najpriateľskejší vzťah. Premiéra je predbežne naplánovaná na 19. mája 2017 a okrem vyššie spomínaných protagonistov sa objaví aj Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Priyanka Chopra či Hannibal Buress.

 

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BDBolPvPRTv/

 

https://www.instagram.com/p/BCmBSRsvRar/

Foto: Instagram