Niekoľkoročná stálica slovenských obrazoviek bola odjakživa štíhlou dámou, ktorej postavu by brala nejedna z nás. Avšak, samozrejme, vždy sa nájdu i kritici mysliaci si, že je Adela Vinczeová až príliš chudá, čo podľa nich vôbec nie je príťažlivé. OMYL! Na najnovších fotkách blondínka presvedčí úplne všetkých, že je poriadnou šupou!

Adela Vinczeová je jednoznačne dámou zrejúcou do krásy. Na jej šarme a pôvabe má ale určite veľký podiel aj jej o desať rokov mladší manžel Viktor, s ktorým sa zoznámila vďaka markizáckej Chart Show, i keď moderátorka si tento moment vôbec nepamätá. Viac o zoznámení Adely a Viktora si môžete prečítať — TU —

Aktuálne môžeme Vinczeovú vidieť najmä ako moderátorku programov Chart Show a Trochu inak, v ktorých však zvyčejne príliš zo svojho tela neodhaľuje. O to väčší wau efekt spôsobili nové snímky zahraničného fotografa Marcela Gonzaleza-Ortiza – pripomenuli nám, akými nádhernými nohami matka príroda Adel obdarovala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Adela Vinczeova

Do rajcovných mini šatočiek televíznu hviezdu obliekla stylistka Zuzana Kanisová, pričom pri pózovaní robil Adele spoločnosť rozkošný psík Moric. Nuž, Viktor má pri sebe poriadnu raketku, čo poviete?

Adela Vinczeova

Viac Adeliných záberov v mini šatách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/markizaofficial