Adela Vinczeová (38) sa pred viac ako rokom vydala za známeho moderátora televízie Markíza. Zdá sa, že spolu s Viktorom Vinczem (27) zažívajú harmonické obdobie plné lásky, hoci sa dvojici stále nepodarilo splodiť vytúžené bábätko.

Adela však najnovšie prehovorila o tom, že šťastie v láske doteraz nebolo jej silnou stránkou. Obľúbená moderátorka sa totiž rozhodla zaspomínať si na obdobie so svojím bývalým partnerom, pričom ich spoločný život malo sprevádzať sklamanie a následná sloboda.

Vinczeová sa o tejto životnej skúsenosti rozhodla prehovoriť kvôli tomu, aby otvorila oči mnohým ženám, ktoré celý život stretávajú stále rovnaký typ mužov, a tak ich čaká sklamanie za sklamaním, rozchod za rozchodom.

Osobne sa mi stalo, že som vo vzťahu chápala lekciu, učila sa, prijala som ju skoro úplne celú, ale stále ako keby vo mne občas prerazilo malé očakávanie, že sa ten druhý predsa len zmení,“ uviedla Adela v článku na portáli Lav.sk. Tiež priznala, že si bola vedomá toho, že sa s bývalým priateľom nemôže rozísť z minúty na minútu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vedela som, že kým nepríjmem človeka na sto percent takého, aký je, nemôžem sa s ním rozísť, lebo by ma za rohom čakala jeho kópia,“ otvorila sa Vinczeová, pričom dodala, že je potrebné prijať človeka takého, aký je, až potom sa môžete v živote pohnúť ďalej. A tak sa aj stalo.

Adela si však meno svojej bývalej lásky nechala len pre seba. Moderátorka nechcela uvádzať konkrétne súkromné informácie, avšak neskôr pre magazín Nový Čas uviedla, že nejde o jej „ex“ a známeho tanečníka Petra Modrovského. Kto je teda ten pán záhadný?

Zdroj: Lav.sk, Cas.sk| Foto: Facebook