Len pred pár mesiacmi si Adela Vinczeová a Viktor Vincze povedali svoje „áno“, no momentálne to vyzerá tak, že moderátorka si nie je úplne istá slovami, ktoré pred oltárom vyriekla. Na manželské sľuby má totiž netradičný názor.

Adela je na Slovensku najúspešnejšou moderátorkou a aj jej súkromný život nabral poriadne rýchle obrátky, keď sa po pármesačnej známosti s Viktorom Vinczem rozhodla skočiť pod čepiec. Vydatou pani sa stala na dvakrát, keď si veselicu užila v okruhu rodiny a priateľov a deň predtým, keď sa stala oficiálnou manželkou Vinczeho za prítomnosti kňaza. Práve v tento deň si s manželom sľúbili vernosť a lásku až za hrob, no zdá sa, že tieto slová nevyslovila moderátorka celkom od srdca.

Adela pre Nový Čas prezradila, že z manželských sľubov a obradných slov má zmiešané pocity. Hoci priznala, že svadobný obrad považuje za rituál, ktorý má veľkú silu a cíti sa ako vydatá pani fajn, je tu niečo, čo je blondínke proti srsti. Manželský sľub „kým nás smrť nerozdelí“ jej podľa vlastných slov nepríde zrovna férový: „Vôbec niečo sľubovať je pre mňa zvláštne. Príde mi to neférové niekomu niečo sľubovať, lebo nikdy neviete, čo príde, čo sa stane,“ prezrádza svoj triezvy názor krátko po svadbe. Ktovie, či jej pohľad na manželský sľub zdieľa aj čerstvý manžel? :P

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook, YouTube