Moderátorka Adela Vinczeová (37) potom, ako súhlasila s bleskovou svadbou s tvárou markizáckych Televíznych novín Viktorom Vinczem (26), opäť prekvapila všetky Slovenky. Sympatická blondínka tentokrát odpovedala na otázku o fungovaní v domácnosti mladomaželov.

Adela sa v minulosti, kedy tvorila pár s Tomášom Bezdedom, dušovala, že upratovanie miluje a považuje ho za relax. Počas rokov pracovnej vyťaženosti však zrejme zmenila názor a čas si šetrí skôr pre svojho manžela. V rozhovore totiž prekvapila tým, ako vedie svoju domácnosť.

Najprv zaskočila odpoveďou o žehlení, ktoré u Vinczeovcov nepoznajú. Buď si totiž kupujú veci, ktoré sa nekrčia, a ak sa aj niečo pokrčí, skončí to v čistiarni. Rovnako si nerobia starosti s upratovaním, špinu na zemi totiž povysáva automatický vysávač a najali si aj pani na upratovanie. Manželskej dvojici tak ostala na starosti už len obsluha umývačky riadu a vyloženia čistého prádla z pračky. Adela sa tiež pochválila, že ak pripraví raňajky, upratanie zo stola už ostáva na jej manželovi. Niekto si vie veci zariadiť! :)

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram