Ostrieľaná moderátorka Adela Vinczeová si vie poradiť takmer v každej situácii. Nie nadarmo patrí medzi najvzácnejšie poklady Slovenska. Avšak v jednej oblasti doma predsa len nie je, a tak vznikla v uplynulej časti jej relácie Trochu inak poriadne vtipná situácia.

Najlepšia slovenská moderátorka privítala v relácii RTVS Trochu inak vzácneho mladého hosťa – do kresla usadila juniorského majstra sveta v šachu Viktora Gažíka. 17-ročný študent síce spočiatku pôsobil strémovane a bojazlivo, no nakoniec sa z neho vykľula celkom vtipná kopa.

Adela Vinczeova

Po krátkom rozhovore sa Adela odhodlala zahrať si so šampiónom šach. Ako však sama prezradila, nemyslí si síce o sebe, že je hlúpa, ale vôbec nemá schopnosť uvažovať o nejakých krokoch dopredu. Už v tom momente tak bolo jasné, že divákov čaká poriadne vtipný súboj.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Samozrejme, ak by išlo o klasickú hru, nebolo by to voči neskúsenej blondínke fér. A tak Adela Viktorovi sťažila situáciu tým, že mal na svoje ťahy menej času a zároveň sa na šachové pole nepozeral, pričom počas celej partičky mu asistoval otec. Ak ste včerajšiu časť Trochu inak nevideli, za pozretie stojí rozhodne aspoň tento šachový súboj. Zaručujeme vám, že sa schuti pobavíte!

Šachový súboj Adely a Viktora 1. časť

Šachový súboj Adely a Viktora 2. časť

Zdroj: rtvs.sk, Streamable | Foto: rtvs.sk