Adela Vinczeová (37) a Viktor Vincze (27) sú milencami už aj na divadelných doskách! V hre Odchody vlakov sa chcú predstaviť pred celým Slovenskom, pričom diváci sa k ich hereckým výkonom vyjadrujú TAKTO!

Vinczeovci sa po prvýkrát rozhodli predstaviť fanúšikom aj v celkom novom svetle a šokovali divadelnou hrou Odchody vlakov. Tu si zahrali skrachovaných milencov, ktorí sa snažia obnoviť zašlú slávu. Tri mesiace im pritom trvalo, kým si hru naštudovali, vyskúšali a v rodnej Šali sa rozhodli odštartovať svoje miniturné po Slovensku. Pre Čas pre ženy prezradili, že hoci mali pred vystúpením poriadnu trému, diváci ich napokon prijali a reagovali nad očakávania.

Napriek tomu, že dvojica má od profesionálnych hercov ďaleko, rekcie fanúšikov, ktorí už predstavenie videli, sú len pozitívne. Viktorov Instagram sa hemží pochvalnými slovami a superlatívmi: „Neskutočne svetoví ste boli v nedeľu !!! Ja vás prídem určite zase pozrieť,“ vyznáva sa fanynka. „Odporúčam! Videla som hru dvakrát a vždy som sa poriadne zachechtala,“ pochvaľuje si ďalšia. Skúšanie v divadle po večeroch sa teda manželom Vinczeovcom zjavne oplatilo a mnohí fanúšikovia sa dokonca pýtajú, kedy vystúpia aj v ostatných mestách. Žeby nakoniec nasledovanejšia šoubizová dvojica predsa presedlala na herectvo?

Zdroj: casprezeny.sk │ Foto: Instagram