Spevácka súťaž Superstar už dlhé roky pomáha objavovať talenty na slovenskej hudobnej scéne. Občas však podceňovaný spevák vypáli rybník favoritom a prevalcuje ich na plnej čiare.

To je dokonalý prípad Adama Ďuricu, účastníka úplne prvej série tejto populárnej šou. 30-ročný sympaťák v Superstar stroskotal tesne pred bránami finále a málokto by povedal, že o ňom ešte budeme počuť. On však na sebe tvrdo zapracoval a teraz chŕli jeden hit za druhým.

Po úspešných songoch, akými boli Neľutujem, Mandolína či Spolu, Adam vydáva pieseň Jazero. Tá sa na rozdiel od ostatných nesie v značne rockovejšom duchu a je ochutnávkou z Adamovho nového albumu. „V prvom rade chcem povedať, že som veľmi spokojný s tým, čo som doteraz vytvoril a za svojimi piesňami si stopercentne stojím. Ale tak, ako každý človek, aj ja sa chcem niekam posúvať a ďalej vyvíjať. S tým súvisí aj moja nová tvorba, ktorú najlepšie reprezentuje nová skladba Jazero, v ktorej mám aj nový image nadväzujúci na to, kde sa momentálne nachádzam a akú hudbu robím,“ prezradil Adam Ďurica o zmene vo svojom hudobnom štýle. Song dopĺňa výborný klip v kovbojskom štýle.

Adam Ďurica – Jazero

Zdroj|Foto: YouTube.com