Urastený tmavý fešák s modrými očami je aktuálne jednou z ústredných tvárí TV Markíza, na ktorej obrazovkách ho diváci môžu vídať po boku krásnych herečiek Martiny Zábranskej a Larisky Mižiga. V skutočnom živote však srdce Adama Bardyho patrí manželke Bibi a ich synčekovi Alankovi.

Minulý rok sa Adam Bardy definitívne rozlúčil s funkciou veliteľa čestnej stráže prezidentky SR Zuzany Čaputovej a začal sa naplno venovať herectvu. Po seriáloch Pán profesor a Druhá šanca dostal príležitosť účinkovať v dennom projekte Mama na prenájom, kde stvárňuje hlavného hrdinu, gynekológa Martina Tomana.

Kým na pľaci je Adam otcom predškoláčky Hanky, v realite sa stará ešte o menšieho drobčeka. V októbri 2021 sa bývalému vojakovi narodil synček Alan, ktorého mu priviedla na svet očarujúca modelka Bibi. Mesiac pred pôrodom si ešte dvojica po šiestich rokoch vzťahu stihla v kruhu svojich najbližších povedať áno, a to v romantickej Banskej Štiavnici.

Mladí manželia si nažívajú v harmónii bez akýchkoľvek škandálov. A že spolu s Alankom predstavujú doslova ukážkovú rodinku, dokazujú aj ich najnovšie zábery. Pozrite sa, akí sú roztomilí!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/adambardy, mamanaprenajom.markiza