Adam Ďurica, jeden z adeptov na získanie divokej karty z čias prvej slovenskej SuperStar, patrí v súčasnosti k najúspešnejším domácim interpretom. Za sebou má viacero vydarených singlov, z ktorých sa stali rádiové hity, no jeden mu doteraz ešte predsa len chýbal!

Veď aký by to bol spevák, keby na svojom konte nemal vianočnú pieseň?! Čoraz populárnejší hudobník Adam Ďurica dlho neotáľal a svoj repertoár práve o takúto skladbu konečne obohatil. Výsledkom jeho snahy je pohodová pesnička s typicky chytľavým refrénom a viac než jednoznačným názvom ,,Na Vianoce“. Na zimnom hite s ním spolupracoval aj Bratislavský detský zbor, čo budúcej hitovke dodalo tú správnu vianočnú atmosféru!

vianočný singel Na Vianoce od Adama Ďuricu

„K zloženiu piesne ma inšpirovali minuloročné Vianoce, kedy som na poslednú chvíľu behal po obchodoch, nakupoval darčeky a posledné drobnosti, ktoré nám ešte chýbali k prípravám štedrej večere. V tej chvíli som si uvedomil, že sa všetci strašne naháňame za materiálnymi vecami. Mojou novou pesničkou som chcel poukázať na tie naozajstné hodnoty, ktoré sú v živote dôležité. Oveľa podstatnejšie ako všetko to materiálno, je mať okolo seba ľudí, ktorých máme najradšej a tešiť sa z toho, že sme zdraví, šťastní a hlavne, že môžeme tieto chvíle stráviť spolu,“ prezradil obľúbený spevák Adam Ďurica. Ten singel si jednoducho zamilujete! :)

slovenský spevák Adam Ďurica a jeho vianočný hit

Vianočný singel Adama Ďuricu si môžete vypočuť >>>TU<<<

Foto: Instagram