V poslednom čase sa v slovenskom šoubiznise roztrhlo vrece s oznámeniami o radostnom očakávaní. Po vzore Rytmusa a Jasminy, ktorí skvelú novinku vyzradili presne na Štedrý deň, sa touto cestou vybrala aj extravagantná speváčka Suzie Hroncová – tá sa tiež tehotenstvom pochválila na Vianoce. Dnes sa už ale atraktívna hviezdička chváli rastúcim bruškom.

Dcéra hudobníka Branislava Hronca sa pred pár rokmi preslávila nie práve najlichotivejším spôsobom. Do povedomia širokej verejnosti sa totiž dostala najmä vďaka videoklipu, ktorý sa ocital za hranicou dobrej morálky. Neskôr sa jej podarilo strápniť sa na prominentnom Plese v opere a povesť hviezdy bez zábran bola na svete.

Suzie Hroncova

Napriek škandalóznemu prejavu si ale mladá kráska dokázala získať priazeň niektorých ľudí, ktorí so záujmom sledujú dianie v jej živote prostredníctvom sociálnych sietí. A práve tam speváčka ukázala fotku z úplne iného súdka, ako sme u nej boli doposiaľ zvyknutí.

Tehotná hudobníčka sa totiž podelila o najkrajšie okamihy v živote ženy a ukázala nádherné rastúce bruško. Za tento počin si od natešených obdivovateľov vyslúžila obrovské ovácie. S úprimným úsmevom na tvári a žiarivou iskrou v očiach to tehotnej Suzie náramne pristane!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Suzie Hroncova

Zdroj: Instagram/Suzie.sk | Foto: Instagram/Suzie.sk, pixabay.com