Speváčka a herečka v jednej osobe Dáša Šarközyová ešte na jar tohto roku potešila svojich fanúšikov, keď verejne potvrdila správy o radostnom očakávaní bábätka. Spolu so snúbencom Tonym Poruchom sú tak už plne pripravení stať sa rodičmi. Mladá kráska však len pred malou chvíľkou prostredníctvom sociálnej siete oznámila ďalšiu skvelú novinku!

Sympatická kráska, ktorá vystupuje pod prezývkou Mamba Dasha, už niekoľko mesiacov zásobuje svojich sledovateľov nádhernými fotkami. Speváčka sa netají tým, že sa už prvého potomka nevie dočkať a s nadšením zachytáva všetky dôležité momenty z obdobia tehotenstva. Dáške to skutočne veľmi pristane a jej dokonalé zábery si pravidelne zbierajú tisíce lajkov.

dasa mamba sarkozyova

Budúca mamička sa podelila s fanúšikmi o skvelú novinku, ktorá určite mnohým vyčarila úsmev na tvári. „Myslím, že už vám to môžem prezradiť celé. Po neskutočne dlhej pauze sa mi podarilo napísať pesničku. A presne pred týždňom sme k nej točili klip. Musím sa priznať, že som sa trochu precenila a v ten deň sme absolvovali aj točenie klipu, aj fotenie – dokopy cca 10 pracovných hodín na tehotných nohách – skoro som od únavy porodila. Ale výsledok bude stáť za to! A ja sa už neviem dočkať, kedy vám niečo z toho budem môcť ukázať…“ prezradila hudobníčka v roztomilom príspevku, ktorý doplnila aj o ďalšiu vydarenú fotografiu v tehotenskej póze.

dasa mamba sarkozyova

Zdroj: Instagram/MambaDasha | Foto: Instagram/MambaDasha