Miláčik ženského publika a príťažlivý spevák Ben Cristovao sa preslávil nielen ako účastník speváckej show SuperStar, ale následne aj ako jeden z porotcov. Vďaka súťaži sa dal dohromady so svojou speváckou kolegyňou Monikou Bagárovou a istý čas tvorili naozaj krásny párik. Po ich rozchode však spevák dlho nevedel nadviazať novú známosť, až doteraz!

Podľa najnovších informácií si už Benove srdce získala iná žena. Dokonca ide o verejne známu osobnosť, za ktorou by sa na ulici otočil snáď každý muž. Spevákovou novou láskou má byť minuloročná víťazka MISS Českej republiky 18-ročná Kateřina Kasanová. Obaja sa spoznali vďaka natáčaniu Benovho nového videoklipu a vraj medzi nimi okamžite prebleskla iskra.

ben cristovao spevak

Bývalý superstarista je zatiaľ vo svojich vyjadreniach opatrný a na margo toho, aký vzťah udržuje s Kateřinou, odpovedal len stroho slovami:  „Kateřinu poznám, je to super kamoška a je veľmi milá“. Modelka je ale trochu odvážnejšia a naznačila vznik novej lásky. „S niekým sa stretávam. Je to už nejaký ten mesiac. Spoznali sme sa pri nakrúcaní videoklipu.“

Každopádne, títo dvaja mladí a sympatickí ľudia sa k sebe určite veľmi hodia. Prajeme obidvom, aby našli svoje šťastie.

katerina kasanova modelka miss

kasanova miss modelka

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram, Facebook