Matej Zrebný je jedným z najúspešnejších slovenských YouTuberov, pričom svoje videá prezentuje spolu s hercom Lukášom Frlajsom. Lámač ženských sŕdc tvoril v minulosti pár s modelkou Soňou Štefkovou, avšak ako sa zdá, jej miesto už po dlhom čase nahradila nová žena!

Na povrch prenikla horúca informácia o novom romániku v našom malom, no za to pikantnom šoubiznise. Matej Zrebný totiž najnovšie randí s moderátorkou televízie FashionTV Czech&Slovak, kde sa prezentuje okrem iného aj samotná Jasmina Alagič.

Reč je práve o Miss PIEROT 2016, modelke a moderátorke Erike Bugárovej. Dvojica svoj nový záväzok najnovšie potvrdila i pre médiá, pričom uviedla, že tvoria pár len krátku dobu, no za to sú spolu skutočne šťastní.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ich vzťah sa však nesie v duchu malého otáznika. Zrebného EX Soňu Štefkovú a jej aktuálneho partnera Dáriusa Kočiho zrejme táto správa skutočne pobavila, keďže Erika tvorila v minulosti pár práve s Dáriusom, a tak sa podľa všetkého jedná o jednu z najnečakanejších výmen partnerov vôbec.

Koci Stefkova

Erika Bugárová s Jasminou Alagič

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Matej Zrebný, Erika Bugárová