Seriál Oteckovia rozhodne patrí medzi popredné televízne programy. Príbehy štyroch sympatických „tatušov“ si obľúbili diváci natoľko, že televízia Markíza siahla po natáčaní tretej série, čo sprevádzalo množstvo zmien v hereckom obsadení. Jedna z nich sa na našich obrazovkách objaví už čoskoro!

Nie je žiadnym tajomstvom, že priebeh Oteckov čoskoro opustí herečka Mária Bartalos kvôli svojmu aktuálnemu tehotenstvu. Úlohu učiteľky si tak vyslúžila Anna Rakovská, manželka Roba Jakaba, ktorá aktuálne stvárňuje postavu bystrej Alice.

oteckovia

To však stále nie je všetko. Okrem Aničky pribudnú do tretej série aj známe tváre z reality šou Farma, pričom Luciu Mokráňovú a Lulu Gachulincovú uvidíme vo vedľajších úlohách vo fitness centre. K týmto nováčikom sa ale najnovšie pridá i úspešný slovenský hudobník.

Martin Valihora patrí medzi našich popredných hráčov na bicie. Svoje hudobné nadanie využije aj počas natáčania Oteckov, kde získal rolu Maxovho nového učiteľa. To, ako sa muzikant ujme hereckej profesie, je zatiaľ otázne, avšak musíme uznať, že ide o ďalšie sympatické osvieženie deja, ktoré rozhodne poteší najmä ženské oko!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Martin Valihora, Facebook/Oteckovia, Ján Koleník, Martin Valihora