Sú spolu? Nie sú spolu? Medzi Katkou Knechtovou a mladým Superstaristom to vyzerá ako na hojdačke. Kým koncom septembra Petr Borkovec priznal so speváčkou rozchod, čím zároveň potvrdil aj teórie o tom, že tvorili pár, krátko nato bola dvojica spolu prichytená hrkútajúc si v Tatrách. Teraz ale prichádza ďalší šok!

Zrejme aj na základe vlastných skúseností viete, že vzťahy sú nevyspytateľné a nikdy by sme nemali hovoriť nikdy. “Katarína mi povedala, že keď spolu máme byť, tak spolu budeme,”  prezradil pre český portál Extra.cz Petr Borkovec po rozchode s Katkou Knechtovou. Ako sa zdá, slová krásnej speváčky sa naplnili a dvojica si opäť k sebe našla cestu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Knechtova borkovec

19-ročný mladík sa totiž pred pár hodinami rozhodol šokovať, keď na svojom instagramovom profile zverejnil vysmiaty záber práve v spoločnosti Prešovčanky. K spoločnej snímke pridal aj popis, ktorým poriadne pritvrdil. „No, nech bulvár píše, že ju milujem… no, dá sa ju nemilovať? napísal zajačik, pričom doplnil aj odvážny hashtag #navzdymoje. Nuž, nie nadarmo sa hovorí – stará láska nehrdzavie. Veríme, že Petr už neostane tentokrát sklamaný a že Katka bude naozaj navždy len jeho.

Knechtova Borkovec

Zdroj: Instagram/petrborkovec_official | Foto: Instagram/petrborkovec_official