Dominika Mirgová Zvolenská (27), ktorá sa po prvýkrát objavila v speváckej súťaži Superstar, sa stala jednou z najúspešnejších slovenských umelkýň. Známa kráska zvláda popri práci speváčky aj starostlivosť o svoju malú rodinku, pričom najnovšie prezradila, či sa čoskoro rozrastú o nového člena.

Mirgová sa v roku 2015 stala po prvýkrát mamou, keď priviedla na svet svojho nateraz jediného synčeka Peťka. Popri úlohe matky však stíha množstvo koncertov po celom Slovensku a prípravu nových hitov spojených s natáčaním videoklipov, a tak mnohých fanúšikov zaujímalo, či sa nechystá stiahnuť do úzadia prípadne popri čakaní na druhé dieťatko.

Na túto otázku sympatická mamička poskytla odpoveď, akú by sme od nej rozhodne nečakali. „Chcela by som mať štyri deti, no od prvého dňa si náš syn pýtal stopercentnú pozornosť,“ priznala Dominika v rozhovore pre magazín Pluska.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Následne uviedla aj dôvod, prečo sa s ďalším bábätkom nechce uponáhlať. „Necítim sa teraz na druhé dieťa, užívam si všetko plnými dúškami. Aj rodinu aj svoju kariéru,“ dodala, no následne priznala, že do 30-tky má ešte čas.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Dominika Mirgová