Michal Gajdošech sa preslávil predovšetkým vďaka účasti v reality šou Farma, kde sa jeho meno spájalo s krásnou Líviou Chvostíkovou. Ex-farmári sa však po ukončení natáčania vyjadrili, že po príchode do reálneho života sa z nich stali len dobrí priatelia, a tak z ich strany žiaden vážny vzťah nehrozí.

Ako sa však zdá, srdce modela z Prahy sa už podarilo získať niekomu úplne inému. Na Michalovej sociálnej sieti totiž pribudlo hneď niekoľko náznakov dosvedčujúcich to, že spred jeho mena čoskoro zmizne nálepka „slobodný“. Na otázku od fanúšikov, či niekoho momentálne má, sympatický Gajdošech odpovedal len stroho. „Niečo sa rysuje,“ otáľal.

Následne však Michal zverejnil záber z klubu, kde ho môžeme vidieť po boku novej ženy. „Najprv som si myslel, že protiklady sa priťahujú, ale zisťujem, že to tak nie je. Vrana k vrane sadá❤️,“ precitol pri fotke, ktorú v krátkom čase zazdieľala i známa kráska zo súťaže Miss spred štyroch rokov.

Je to práve sympatická Karin, ktorej sociálna sieť zahŕňa hneď niekoľko snímok s mladým farmárom. Zdá sa, že sa táto dvojica rozhodla konečne prestať ukrývať a my musíme uznať, že im to spolu skutočne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Michal Gajdošech, Karin K.