Čím by bol muž bez svojej partnerky? Stal by sa z neho spustnutý, zanedbaný, smutný chlap bez zmyslu pre humor. Jedine spolu totiž tvoria dokonalú harmóniu… a ak nie je celkom dokonalá, vždy sa na tom dá ešte popracovať. 

Uvedomujú si vôbec muži, ako sa o nich staráme? Chápu, že pre nich chceme všetko len to najlepšie? Že neupratujeme len preto, že má prísť kamarátka a necvičíme len preto, že sme dostali permanentku do fitka? Nie, nechceme od nich veľa. Toto všetko robíme pre ich dobro! Časom to pochopia!

Pre začiatok je dôležité, aby nám umožnili pripraviť im čisté miesto pre život. Nemusia nutne pomáhať, hlavne by nemali zavadzať.

V zdravom tele zdravý duch. Aj keď sa mu nechce, spoločné ranné cvičenie je to najlepšie, čo sa mu na začiatku dňa môže stať!

Už dávno sme pochopili, že je lepšie nakupovať bez nich. V obchode zvytočne frflú a do vozíka hádžu energeťáky a pivo. Pri pohľade do chladničky až srdce poskočí!

No keď po tom veľmi túži, dokážeme sa prekonať a uvaríme aj niečo podľa receptu jeho mamy. Prečo nie, večera bude o šiestej, kým pôjdete spať, pachy vyprchajú.

Disciplína má svoje rezervy, na tom musíme ešte popracovať, ale to sa časom poddá!

Ak im ponúkneme romantický večer spojený s masážou, vyjedanie chladničky im ani nenapadne. Toto musia oceniť!

Naše dotyky totiž milujú viac ako čokoľvek na svete.

Chlapi sú večné deti. Toto jediné si nedajú vziať!

Potrebujú nás, jednoznačne nás potrebujú :-) A my ich …

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/jude_devir