V mužskom svete panuje názor, že my ženy sme mimoriadne komplikované osobnosti s nereálnymi požiadavkami. Nemôžeme im to mať za zlé, veď priznajme si, predstavy o tom pravom máme každá diametrálne odlišné!

 

Ako teda vyzerá ideálny chlap?

Všetky sme jedinečné a tak ani naše túžby, očakávania a vkus nemôžu byť rovnaké. Čo však na nás platí všeobecne a čo by si mali vlastne muži osvojiť?

1. Páni, my skutočne očakávame verbálne aj neverbálne prejavy lásky. Dokonca aj po pár rokoch!

2. To, že nám venuje občas svoj čas aj na úkor vašich kamarátov, by malo byť samozrejmosťou. Pivo tu bude vždy pre vás, priateľka sa môže zdvihnúť a nájsť si iný objekt.

3. Z času na čas potrebujeme počuť aj nejaký kompliment.

4. Skutočne sa nepýtajte, koľko nás stála nová kabelka, topánky, šaty… Zbytočne by vás rozbolela hlava. :)

5. Chceme, aby ste nás volali aj na také stretnutia so známymi, kamošmi či rodinou, kde sa podľa vás budeme len nudiť a dobre viete, že sa nám tam nechce. My však oceníme, že na nás myslíte, aj keď nikam nepôjdeme.

6. Dávajte si záležať, aby ste dodržali čas stretnutia alebo telefonátu s nami. Ak poviete, že zavoláte o piatej, my už o trištvrte na päť budeme držať v ruke telefón a vyčkávať.

7. Túžime po kvetoch! Aj vo všedný deň.

Ženy majú pre kvety odjakživa slabosť.

8. Nikdy, ale skutočne nikdy nám nevyhadzujte na oči, že vaša mamička varí lepší paprikáš. Tu platí zásada, keď nechceš chváliť, radšej mlč!

9. Naše narodeniny, meniny a spoločné výročia by mali mať vo vašej hlave svoje špeciálne miesto ešte pred menami hráčov NHL.

Dúfame, milí páni, že si aspoň niektoré z týchto rád vezmete k srdcu. Nie je to nič zložité, však?

PS: Nemusíte ďakovať :)

Foto: pixabay.com