Sú si podobní, no napriek tomu žijú v tieni svojich slávnejších súrodencov. Málo sa o nich píše, no občas sa objavia po ich boku na červených kobercoch či spoločenských akciách. Dámy, gény sa jednoducho nezaprú a aj celebrity majú svojich menej slávnych súrodencov, ktorých podoba s nimi je priam neuveriteľná!

 

Beyoncé a Solange Knowles

Solange a Beyoncé Knowles
Solange a Beyoncé s ešte nenarodenými dvojičkami.

R&B kráľovnú Beyoncé určite netreba nikomu predstavovať, za to jej o 5 rokov mladšiu sestru možno áno. Solange sa rovnako ako B. venuje hudbe, dokonca má na konte 3 celkom úspešné štúdiové albumy, no oveľa známejšia je ako textárka. Kariéru začínala v ikonických Destiny’s Child a pre svoje bývalé ,,kolegyne“ z kapely, teda sestru a Kelly Rowland, dnes píše skladby. Je príležitostnou modelkou a zahrala si aj v niekoľkých filmoch. V šoubiznise je ako doma, no na svoju staršiu sestru jednoducho nemá.

Kate a Pippa Middleton

Písal sa rok 2011, keď médiá zaplavila informácia o kráľovskej svadbe. Staršia Kate si našla ozajstného princa a následníka britského trónu – Williama, mladšiu Pippu tento rok svadba ešte len čaká. Jej vyvoleným sa má stať generálny riaditeľ investičnej poradenskej firmy Eden Rock Capital Management Group – James Matthews. Obe sestry rozhodne nebudú trieť biedu, jedna je totižto bohatšia ako druhá.

Cameron a Chimene Diaz

Mladšia Cameron patrí medzi najväčšie hviezdy Hollywoodu, za to jej staršiu sestru Chimene, s ktorou sa nesmierne podobá, médiá nepoznajú! Sestre robí doprovod v šoubiznise zriedka. Aktuálne je druhýkrát vydatá a žije v ústraní.

Paris a Nicky Hilton

Paris a Nicky sú vnučky Conrada Hiltona – zakladateľa hotelového impéria Hilton.

O 36-ročnej Paris sme za posledné roky počuli viac než dosť, čo sa týka filmov, hudby, modelingu, reality show alebo škandálov, vyskúšala snáď všetko. Paris, jej mladšia sestra Nicky a ich dvaja ďalší súrodenci Barron a Conrad sú vnuci zakladateľa celosvetovo úspešnej siete hotelov Hilton. Nicky sa roky venovala modelingu a módnemu návrhárstvu, v roku 2015 sa po druhýkrát vydala za finančníka Jamesa Rothschilda a majú spolu takmer ročnú dcéru Lily.

Liam a Chris Hemsworth

Liam a Chris
Austrálski bratia Liam a Chris sú známi najmä vďaka americkým filmom.

Obaja austrálski bratia sa venujú herectvu, no skutočné meno má vo svete šoubiznisu iba jeden. O 7 rokov starší Chris sa preslávil v marvelovkách ako Thor, Liam je známy svojimi rolami v Hrách o život alebo Poslednej piesni, kde spoznal svoju snúbenicu Miley Cyrus. Chris je narozdiel od svojho mladšieho brata ženatý. Jeho vyvolenou je španielska modelka a herečka Elsa Pataky. Majú spolu synov Sashu, Tristana a dcéru Indiu Rose.

Jessica a Joshua Alba

Jessica a Joshua
Jessica a Joshua Alba – obom sa darí v herectve, ale aj rodinnom živote.

Obaja súrodenci Albovci sa venujú herectvu. Jessica je 9 rokov vydatá za herca Casha Warrena, s ktorým si zahrala vo filme Fantastická štvorka a majú spolu 2 dcéry – Honor a Haven. O rok mladší Joshua je známy menšími úlohami v seriáloch a filmoch a je ženatý s herečkou Nikki Leighovou.

Penelope a Mónica Cruz

Penelope and Monica
Mónica robila Penelope dablérku.

Španielsku herečku Penelope Cruz pozná určite každý, preslávila sa totiž množstvom výborných filmov, no v prípade jej sestry je to už iné. O 2 roky mladšia Mónica sa živí tancom a taktiež herectvom, kde stojí vo veľkom tieni svojej staršej sestry. Okrem toho jej robila dablérku vo filme Piráti z Karibiku 4: V neznámych vodách, keď bola Penelope tehotná. Sú si veľmi podobné a práve túto skutočnosť využili aj v Hollywoode.

Alex a Emma Watson

Emma Watson si naše srdcia získala ako Hermiona z Harryho Pottera, no tušili ste, že má brata, s ktorým sa na seba mimoriadne podobá? Mladší brat Alex sa rovnako pohybuje v šoubiznise, venuje sa modelingu a herectvu.

Taylor a Austin Swift

Taylor a Austin Swift
Taylor občas vezme svojho mladšieho brata na spoločenské akcie.

Country hviezda Taylor Swift je známa po celom svete vďaka svojim piesňam a občas zoberie do spoločnosti aj svojho mladšieho brata Austina. Ten študuje na prestížnej univerzite Notre Dame du Lac v štáte Indiana.

Zdroj: brightside.me, popsugar.com | Foto: facebook, popsugar.com