Každá z nás pozná všetky tie americké braky s typickým klišé v jadre i závere, ktoré sa rovno z kín dostávajú na obrazovky našich televízorov. Niektoré z notoricky známych scén sa na plátne odohrávajú dokonca tak často, že mnohokrát môžete podvedome očakávať, kedy sa stanú aj vo vašom skutočnom živote. :) 

Aj vy si viete vybaviť presne tie momenty, keď rozprávate simultánne s postavou na obrazovke alebo jednoducho zaručene viete, čo bude nasledovať? Tu je deväť chronicky známych situácií z filmov, ktoré určite poznáte aj vy.

Scary movie

1. Ak sa rozhodnete natrvalo presťahovať do inej krajiny, jedna vec je istá. Ten pravý a jediný za vami v poslednej chvíli dobehne na letisko a prosí vás, aby ste ho milovali a ostali s ním do konca života.

2. Vnikol maniacký zabijak do vášho domu a zabil všetkých vašich priateľov jedného po druhom? Správnym rozhodnutím je prehľadať všetky izby, pokiaľ je to možné bez zapnutia svetla. Pre ešte lepší výsledok vojdite do pivnice a kričte: „Haló, je tu niekto?“

50 shades of grey

3. Navždy si zapamätajte: okuliare sú najlepším maskovaním. Ani vaša vlastná mama vás nespozná!

4. Každá jedna bomba má displej s červenými číslicami s odrátavaním až po nulu. Ak ste nestihli trhavinu zneškodniť, žiadne obavy. Tlaková vlna vás odstrelí do bezpečnej vzdialenosti bez jediného škrabanca.

men in black5. Dievčatá sú neskutočne nemotorné. Neustále padajú bez zjavnej príčiny, len aby dopadli do náručia toho pravého krásneho muža.

6. Nikdy ste sa nebozkávali v daždi? Potom je s vami niečo zle!!!

7. Celý svet používa periny v tvare L – také, ktoré nechajú odhalenú se*i mužskú hruď, no zároveň zakryjú ženské prsia.

Mean girls

8. Vyhýbajte sa zrkadlám! Z nejakého dôvodu sú najčastejším miestom pre úkryt príšer.

9. V neposlednom rade, ak stojíte zoči-voči akémukoľvek nebezpečenstvu, nezabudnite kričať: NIEEEEEEE!!!

Zdroj: brightside.me | Foto: Twitter, YouTube